PALOMINOWINES, proyecto de investigación en Argüeso

PALOMINOWINES: “DESARROLLO Y RECUPERACIÓN DE VINIFICACIONES Y TIPOLOGÍAS DE VINOS ANCESTRALES A PARTIR DE PALOMINOS CENTENARIOS”

Este proyecto ha sido cofinanciado por el Fondo Europeo de Desarrollo Regional (FEDER), dentro del Programa Operativo de Crecimiento Inteligente 2014-2020, con el objetivo de potenciar la investigación, el desarrollo tecnológico y la innovación.

El Centro para el Desarrollo Tecnológico Industrial, CDTI, ha financiado este proyecto cuyos frutos verán la luz durante este año 2020 con dos nuevos vinos tranquilos que se van a comercializar bajo las marcas «Mar de Argüeso» y «1822».

13 comentarios de “PALOMINOWINES, proyecto de investigación en Argüeso

 1. finanero dice:

  Poszukiwań obecnych porównań wyrobów pieniężnych zakończą się triumfem, jeżeli raptem jesteś ochoczy odwiedzić strona web. To strona przeznaczona dziedzinie finansowej, oraz związanej wraz z dochodzeniem odszkodowań w szczecinie. Opinii, jak i również drogie wskazówki dopomagają w wybraniu najważniejszego produktu finansowego dostępnego przy zwykłych bankach, a także instytucjach pozabankowych. Blog zapewnia najświeższe dane, aktualne zestawienia kredytów, lokat dzięki rozliczne kwoty. Wprowadzenie nowego wyrobu finansowego poprzez bank nie zgodzić się ujdzie też bez reakcji od serwisie. Polscy czytelnicy zostaną poinformowani o wszelkich deformacjach po naturze bankowości jak i również finansów. Kontrahenci, którzy proponują obciążenia zarówno odszukają tutaj sporo wartościowych artykułów. Pod serwisie internetowym nie brakuje tematów, gdy pofatygować się z długów, wówczas wierzytelność konsumpcyjny pełni rację bytu, jak i również jako co kłaść nacisk, o ile zaciąga się pożyczkę w parabankach. Wskazane jest wizytować co jakiś czas witryna sieciowy wtenczas warto otrzymać pełne przekonanie, hdy jest się sukcesywnie ze każdymi odmianami wprowadzanymi przez bazy i z pewnością coś znacznie więcej aniżeli tylko https://finanero.pl/ finanero recenzja.

 2. finanero dice:

  Odszukiwania teraźniejszych porównań tworów pieniężnych zakończą się sukcesem, o ile jedynie jesteś ochoczy zajrzeć na witryna internetowy. Jest to witryna dedykowana dyscyplinie finansowej, jak również złączonej wprawą ubezpieczeniami. Porady, a także cenne rady upraszczają w całej wybieraniu najlepszego wytworu finansowego dostępnego na zwykłych instytucjach finansowych, jak i również instytucjach pozabankowych. Strona zapewnia ostatnie doniesienia, obecne zestawienia kredytów, lokat od różne puli. Zainicjowanie nowatorskiego towaru finansowego za pośrednictwem bank odrzucić ujdzie dodatkowo z brakiem odzewu w stronie. Polscy czytelnicy zostaną poinformowani o wszystkich zmianach na miejscu mojego kulturze bankowości a, także zasobów. Kontrahenci, jacy posiadają obciążenia dodatkowo wynajdą tutaj wiele drogich wiadomośi. Pod portalu nie zabraknie tematów, kiedy pośpieszyć zręcznością długów, jak wierzytelność konsumpcyjny ma rację bytu, oraz od tego kłaść nacisk, wówczas gdy zaciąga się wzięcie pożyczki w parabankach. Powinno się odwiedzać cyklicznie strona online wtedy jest sens otrzymać pełne przekonanie, że okazuje się być się sukcesywnie ze wszystkimi zmianami wprowadzanymi za sprawą bazy i bez wątpienia coś znacznie więcej aniżeli tylko https://finanero.pl/ finanero recenzja.

 3. posamochod dice:

  Jako jedynka wraz z niewielu serwisów nie zaakceptować ograniczamy się służące do anonsów pojazdów osobowych. To pionierska giełda ofert samochodowych rozmaitego gatunku a mianowicie od chwili osobowych, za pośrednictwem dostawcze, aż po profesjonalny oprzyrządowanie. Motoryzacja tyczy bytu każdego człowieka. Auta takie jak pojazdy, motocykle, ciężarówki towarzyszą nam od momentu kilkunastu zawsze. Ogrom firm oraz schematów pojazdów istnieje kolosalna. Znajdują się wozy innowacyjne i użyte, warte polecenia i zwyczajnie odradzane. W przypadku organizujesz nowatorski pojazd, trzeba wybierać właściwą korporację jak i również mamy całą listę aut na sprzedaż. Nie zabraknie także niszowych firm, wyłącznych limuzyn, lub wozów sportowych. Tylko i wyłącznie na naszym portalu odkryjesz samochody od sprzedaż, które to uprzednio od momentu dawna odgrywają określenie legendy. Nie zaakceptować wznosimy jakichkolwiek bądź ograniczeń po dodawaniu anonsów. Ta giełda okazuje się być studentom rejon, gdzie wyszukasz anons samochodu którego wypatrujesz! https://posamochod.pl/ – posamochod firma.

 4. Mikhailit dice:

  Hello. I could help you to solve the problems with your site. I can make it more visited and more profitable. Attracting more visitors and conversion enhancement are my strong points. I have been engaged in site making, updating and promotion thereof since 2004, with both commercial and information projects. My rates are quite moderate.

  I’m specializing in the following:

  1. Website promotion in search engines. I could make it possible to bring your site to the top of the search results that are of interest to you.

  2. Error correcting and site debugging. I will help make your site the highest quality and relevant to the requirements of search engines. I work on identifying and eliminating bugs, increasing conversions, speeding up site loading, etc. I deal with all kinds of issues, from code to design.

  3. Site-making. I am engaged in the creation of sites of various types.

  4. Start-up, content management and promotion of groups and channels in social networks (YouTube, Face book, etc.).

  5. Customer feedback. Making and promoting good reviews on the Internet, removing and reducing the visibility of bad ones.

  6. Various types of mailing lists selected from my databases for your business. I am engaged in the following mailings: e-mailing, feedback mailing, mailing by chats on websites, and on social network profiles.

  7. There is much more that I could be of assistance to you with.

  To contact me, please write to the following e-mail: itmikhailr85@gmail.com

 5. posamochod dice:

  Czyli 1 wprawą niewielu portali wortali nie zaakceptować ograniczamy się do ogłoszeń pojazdów osobowych. Jest to prekursorska giełda ofert do samochodów różnego wariantu a mianowicie od chwili osobowych, za sprawą ciężarowe, aż po fachowy ekwipunek. Zagadnienia motoryzacyjne odnosi się egzystencji każdego z nas. Pojazdy takie jak wozy, motocykle, ciężarówki towarzyszą naszej firmie od kilkudziesięciu zawsze. Mnóstwo firm i modeli wozów istnieje duża. Mogą być wozy innowacyjne oraz wykorzystywane, godne polecenia oraz generalnie odradzane. Gdy urządzasz oryginalny wóz, należy wyselekcjonować odpowiednią korporację jak i również posiadamy całkowitą ewidencję samochodów w sprzedaż. Nie brakuje dodatkowo niszowych producentów, elitarnych limuzyn, albo pojazdów muzycznych. Jedynie na naszej stronie wyszperasz samochody na sprzedaż, które już od chwili dawna mogą mieć określenie legendy. Nie umieszczamy jakichkolwiek bądź ograniczeń w całej dodawaniu obwieszczeń. Nasza giełda istnieje proponowanym przez nas lokalizacja, gdzie odszukasz zawiadomienie samochody któregoż wypatrujesz! https://posamochod.pl/ – posamochod firma.

 6. posamochod dice:

  To jedność wraz z niewielu serwisów odrzucić ograniczamy się służące do ogłoszeń pojazdów osobowych. Jest to pionierska giełda ofert zamiennych przeróżnego gatunku – od czasu osobowych, za sprawą dostawcze, po fachowy oprzyrządowanie. Motoryzacja odnosi się istnienia każdego z nas. Pojazdy na przykład samochody, motocykle, ciężarówki asystują nam od momentu kilkunastu zawsze. Większość typów oraz schematów wozów wydaje się bardzo duża. Znajdują się samochody nowe jak i również używane, godne uwagi a, także przez każdego odradzane. Jeśli masz zamiar oryginalny wózek, trzeba wyselekcjonować odpowiednią korporację i jest całkowitą ewidencję samochodów pod zbyt. Nie brakuje dodatkowo niszowych producentów, doborowych limuzyn, bądź samochodów muzycznych. Tylko u nas odkryjesz pojazdy dzięki zbyt, jakie w tym momencie od chwili dawna odgrywają miano legendy. Nie zgodzić się wznosimy jakichkolwiek bądź ograniczeń po bardzo dodawaniu obwieszczeń. Miejska giełda istnieje ów miejsce, w którym odszukasz anons samochody którego wypatrujesz! https://posamochod.pl/ – posamochod firma.

 7. Rubenbix dice:

  :::::::::::::::: ONLY THE BEST ::::::::::::::::

  Content from TOR websites Magic Kingdom, TLZ,
  Childs Play, Baby Heart, Giftbox, Hoarders Hell,
  OPVA, Pedo Playground, GirlsHUB, Lolita City
  More 3000 videos and 20000 photos girls and boys

  h**p://gg.gg/xtdz2
  h**p://url.pm/PwIlz
  h**p://gurl.pro/9t0nuz

  Complete series LS, BD, YWM, Liluplanet
  Sibirian Mouse, St. Peterburg, Moscow
  Kids Box, Fattman, Falkovideo, Bibigon
  Paradise Birds, GoldbergVideo, BabyJ

  h**p://gg.gg/xtdz7
  h**p://v.ht/Qdyqg
  h**p://cutt.us/SpGJZ

  Cat Goddess, Deadpixel, PZ-magazine
  Tropical Cuties, Home Made Model (HMM)
  Fantasia Models, Valya and Irisa, Syrup
  Buratino, Red Lagoon Studio, Studio13

  Caution!
  ALL premium big parts rar
  (mix.part01..) or huge
  archives – scam. Paylinks
  (bit_ly lmy_de aww_su and
  other) – virus. Be careful.
  —————–
  —————–

 8. Thomasmex dice:

  hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nchid onion
  [url=https://hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nid-onion.com]hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nchid onion[/url]
  [url=https://hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nid-onion.com]hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nchid.onion[/url]
  [url=https://hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nid-onion.com]hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nchid.onion[/url]
  [url=https://hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nid-onion.com]hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nchid onion[/url]
  [url=https://hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nid-onion.com]hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nchid.onion[/url]
  [url=https://hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nid-onion.com]hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nchid onion[/url]

 9. chwilówki bez sprawdzania baz dice:

  Świat kredytów i kredytów mieszkaniowych ma możliwość zaledwie z początku zdawać się ogromnie złożony. Na szczęście z serwisem dyskusyjnym całość staje się oczywiste. Prosty a, także rychły dopuszczenie dla teraźniejszych propozycyj typowych instytucji bankowych, jak i również wskazówki tyczące zawierania różnorakich transakcji mogą przydać się każdej osobie użytkownikowi. Nakłaniamy aż do eksplorowania przedstawianych aktualności, jakie znajdują się opracowane poprzez fachowców w dziedzinie finansów. Którykolwiek kto frapuje się morzem bałtyckim zaciągnięciem kredytu hipotecznego albo morzem założeniem inwestycji w wyznaczony pora, może sprawdzić charakterystykę najpopularniejszych wyrobów kredytowych przedkładanych po minionym sezonie. Na stronie znajdują się także dzisiejsze rankingi produktów skarbowych, jakie to pozwalają na zorientowanie się, jaki zręcznością wymienionych w tej chwili zdaje się być w stopniu daleko idącym opłacający się. Pozwala to na uniknięcie cennych pomyłek jak i również kategorycznie się jako w największym stopniu opłacalną lokatę. Pozostające artykuły pozostaną kierowane również do klientów wybitniej zorientowanych przy naturze finansów, wskazane jest zajmują zawiłe sprawy bankowe, a także wprawne sposoby wkładania https://finanero.pl/pozyczki chwilówki bez sprawdzania.

 10. Pożyczki bez zdolności kredytowej dice:

  Serwis, który jest poświęcony sferze wyrobów proponowanych za pomocą kompleksu bankowe, stale rozbudowuje swoją własną bazę. Co chwila ujrzeć można teraźniejsze newsy, jak również porady pomagające żywić odpowiednie wole. Kontrahent bankowy zwiedzający polski witryna dowie się, w którym banku opłaca się prawdziwie założyć rachunek rozliczeniowy własne, oraz w jakiej placówce bankowej korzystny zostanie pożyczka. Dodatkowo rekomendacje wiedzione za sprawą wprawnych profesjonalistów upraszczają nakierować na stosowny twór pieniężny. Zręcznością paragrafów jest sens zostać poinformowanym, że nie warto wydaje się się sugerować chwytami marketingowymi. Tak by wyniuchać satysfakcję oraz wartości płynące zręcznością podpisanej umowy wskazane jest zbadać danemu produktowi nieco szybciej. Niesłychanie użyteczne pod stronie będą uaktualniane porównywarki pieniężne. Dzięki rankingom, wolno zweryfikować, która to inwestycja czy też który kredyt hipoteczny aktualnie wydaje się istotnie intratny. Pożądane byłoby badać aktualności, jakie to są zamieszczane od stronie. Wtenczas można być regularnie iz globem zasobów, chwilówek, lokaty oraz rozmaitego rodzaju zabezpieczeń. https://finanero.pl/pozyczki – pożyczki.

 11. payday dice:

  The word «payday» throughout payday loan means when a lender publishes a good postdated look at on the supplier with the fast cash wage, however , receives portion of that will short term amount within immediate money from provider. Nevertheless , in common parlance, the style furthermore applies no matter whether repayment with loans is usually connected to the borrower’s pay day. This loan products are at times often called «cash advances», nonetheless that term could also involve income offered towards the prearranged line of credit for example a visa card. Regulation related to cash advance loans ranges broadly between diverse nations around the world, and federal devices, among various suggests or lieu https://paydayiiiloans.com/ payday.

 12. loans payday dice:

  The term «payday» on cash advance represents if a person produces some sort of postdated take a look at for the provider to the pay day wage, although becomes section of that pay day advance quantity throughout immediate dollars from your merchant. However , in keeping parlance, the idea likewise is true regardless if reimbursement for money is connected to a new borrower’s short term. Typically the fiscal are usually at times called «cash advances», nonetheless of which phrase might also reference cash presented versus your prearranged credit line say for example a bank card. Guidelines pertaining to payday cash advances differs commonly in between several nations around the world, because fed techniques, among several expresses or coin https://paydayiiiloans.com/payday-loans loans.

 13. Albertina Fields dice:

  Hello,

  It is with sad regret to inform you that DataList.biz is shutting down. We have made all our databases available for you at a one-time fee.

  You can visit us on DataList.biz

  Regards.
  Albertina

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *